BulgarianCzechEnglishRomanianUkrainian

Postaráme se o Vaši techniku

Co vše nabízíme firemním zákazníkům

Tvorba webových stránek

Zviditelněte svou firmu a získejte spoustu nových zákazníků. Moderní webové stránky jsou dnes nebytnou podmínkou úspěchu. Web vám vytvoříme na redakčním systému WordPress. Nabízíme ale i formu pronájmu již od 700,- Kč měsíčně.

Tvorba E-shopů

E-shop podle vašich představ. Pomůžeme s reklamou, napojením na vyhledávače a na sociální sítě. Samozřejmostí je propojení na dodavatele, cenové srovnávače a dopravní služby. Také internetový obchod nabízíme i formou měsíčního pronájmu .

Tvorba osobních blogů

Firemní nebo osobní blog, responzivní design (stránky budou vypadat výborně na počítačích i mobilních telefonech), napojení na snadno ovladatelný intuitivní systém. Ukažte světu co (vy nebo vaše společnost) děláte.

Správa a podpora

Správa webových stránek a zajištění bezproblémového chodu vašich projektů. Svěřili jste v minulosti tvorbu svých projektů někomu jinému a teď je chcete posunout kupředu? Postaráme se o vaše projekty jako o vlastní a posuneme je do roku 2022.

Kompletní správa IT techniky

Potřebujete poradit s výběrem nového vybavení Vaší firmy, školy či neziskové organizace? Máte zájem o individuální cenovou nabídku nebo výkup staré techniky? Nebo máte problém a potřebuje zařízení opravit?  Kontakujte nás!

MicroSite

Je menší webová stránka, fungující jako doplněk hlavní webové prezentace. Využívá se převážně k popisu produktu či služby. 

Uvažujete ve vaší o externí správě IT techniky?

Napište nám! Vytvoříme Vám nabídku na míru.

Správa

Celkový počet zařízení